Как правильно носить часы?

alt

Необхідно стежити за тим, щоб годинник не зміщувався на руці більш ніж на 2-3 см. Якщо це відбувається, це позбавляє годинник естетичної привабливості й може призвести до того, що навіть найкрасивіший елітний годинник матиме неохайний і дешевий вигляд.

З іншого боку, не варто носити занадто тісний годинник. Для початку, це обмежить вашу можливість рухати зап'ястям, що може бути дуже незручно. Крім того, якщо годинник занадто тісний, він буде сильно навантажувати ремінець і застібку. У результаті ці деталі зношуватимуться набагато швидше, що призведе до поломки годинника.

Також дуже важливо подумати про розмір годинника. Кілька років тому було повальне захоплення гігантськими наручними годинниками, але це було лише захоплення. Сучасному власнику годинника подобається щось більш витончене і вишукане, тому якщо ви перебуваєте на ринку нових годинників, ми б порадили вам знайти щось, що не займає все зап'ястя.

Взагалі кажучи, діаметр наручних годинників для чоловіків не повинен перевищувати 50 мм, хоча це крайній випадок. Для чоловіків і жінок годинник із діаметром циферблата 40 мм має бути більш ніж достатнім, не створюючи надмірного враження.

У минулі часи багато людей одягали годинники тільки з особливої нагоди. Як правило, це був розкішний годинник, який дарували на день народження, Різдво або ювілей. Однак час іде вперед, і багато елітних годинників перейшли у сферу спортивних або активних годинників, тому їх можна носити з будь-якого приводу.

На нашому сайті ви знайдете більший вибір механічних і кварцових годинників.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)